Úvod » Čistenie a ošetrenie zbrani » Gunex sprej 50 ml


        

Gunex sprej 50 ml

 

Skladom: 35,00 ks
Dostupnosť: Skladom
Číslo produktu: 0071
Výrobca: F.W.Klever Nemecko
Originálny kód výrobcu: 22150
Počet kusov v kartóne: 20
EAN kód: 4017777221503

Olej na ošetrovanie zbraní.

Ošetrovanie zbraní.

Vyvinuté na vysoké požiadavky armády a ozbrojených zložiek.odstrańuje všetky zvyšky strelného prachu,tombaku a dymu,ako aj nevhodných  nečistôt.Udržiava v poriadku celkovú mechaniku zbrane,vyhladzuje,ošetruje,nevytvára živice a nelepí.Chráni dlhý čas aj pri extrémnych poveternostných podmienkách pred koróziou.Veľmi dobre tečenie za studena a mazacie vlastnosti. Ideálny na ošetrovanie a údržbu loveckých a špičkových zbraní,pištolí,revolverov a signálnych zariadení.

Exteriér:

Udržiava ĺahký chod mechaniky prístrojov a nástrojov,chráni ju pred koróziou.Pevné spoje sa uvolnia.Vhodný aj na skladacie lopatky,sekery,píly,kľuky a navijaky.Zaručuje funkčnosť pri teploách v rozmedzi od -40°C do 150°C,aj v prítomností slaného vzduchu.

Rybárske náčinie:

Na ošetrovanie a servis teleskopických udic a navijakov.Zabrańuje primrznutie a nevytvára živice.

Vozidlá:

Odstráńuje vŕzganie a škrípanie pántov a zásuviek.Uvoľňuje pevné spoje.Zabrańuje zamrzaniu zámkov.vytesńuje vlhkosť z kontaktov batérie a rozdeĺovačov,svetiel a elektrických systémov.Je ideálny na ochranu pri uskladnení.

Kvalita:

Výsledok skúšky soľnou hmlou so známkou ,,Veľmi dobrý" podľa normy DIN 50 021-SS.Zaručuje dlhotrvajúcu antikoróznu ochranu.

Neobsahuje silikon ani látky poškodzujúce zdravie.

Obsah:50 ml