Úvod » Oleje na zbrane » Ballistol 100 ml


        

Ballistol 100 ml

Ballistol

akcia

 

Skladom: 0,00 ks
Dostupnosť: Skladom
Číslo produktu: 0051
Výrobca: F.W.Klever Nemecko
Počet kusov v kartóne: 6
EAN kód: 4017777216004

Ballistol - ohľaduplný k pokožke a nezaťažujúci životné prostredie.

Zbrane: Chráni pred koróziou,maže a čistí.Odstraňuje zvyšky strelného prachu a usadeniny olova,medi a tombaku.Nezoživičnatie,preniká do najmenších štrbín,rozpúšťa staré nečistoty a živice z nevhodných olejov. Čistí,ošetruje a konzervuje všetky časti zbrane vrátane drevenej pažby a koženého remeňa.

Autá a bicykle:Čistí a udržiava hlinikové a chrómové časti,gumu a syntetické materiály.Ideálny pre údržbu interiéru.Umožňuje ľahký chod zámkov a pántov. Zabraňuje zamŕzaniu zámkov a primŕzaniu gumy. Veľmi vodný pre bicykle a motocykle. Čistí reťaze,odtraňuje asfaltové fľaky,maže bovdeny.

Koža: Tvrdú a suchú kožu robí mäkkou a elastickou,chráni pred vodou a plesnivením. Impregnuje,dezinfikuje a dodáva koži jemný lesk.Perfektný na nábytok,obuv,konské postroje,letecké bundy,motorkársku koženú výstroj,atď. Nevhodný na semiš. Svetlá koža môže stmavnúť.

Domácnosť:Proti drhnúcim zámkom a škrípajúcim pántom.Čistí a chráni hliník,ušľachtilú oceľ,cín,drevo a plasty. Konzervuje,dezinfikuje a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu proti korózii. Regeneruje prírodné drevo a dodáva mu jemný lesk. Odstrańuje škvrny po vode.

Záhrada: Šetrný k prírode.Na údržbu záhradného náradia,kosačiek,nožníc,hadicových navijákov a pod.                                                    Je biologický úplne rozložiteľný  a nepoškodzuje životné prostredie.

Priemysel a remeslá: Na údržbu strojov a všetkých druhov zariadení vrátane použitia v potravinárskom priemysle. Pre náradie,prístroje a  presné váhy.Nie je ĺahko prchavý. Pre citlivé povrchy:neutralizuje dotyk holými rukami,chráni leštené povrchy a predchádza korózii.    Pôsobí dezinfekčne a chráni ruky pri práci.

Zvieratá: Pôsobí dezinfekčne.Ideálny pre starostlivosť o srsť a labky psov a na čistenie ušníc.Vhodný na hrivu,chvost a kopytá koní.Vhodný aj pre vtáky.

Tento sprej môžete používať v normálnej vertikálnej polohe alebo dnom nahor. Použitie v horizontálnej polohe povedie k strate pohonnej látky v spreji.

Nevystavujte teplote nad 50°C.

Ballistol spĺňa prísne normy armády NATO,katalógové číslo C4878.

Balenie:20 ks

Obsah:100ml

Výrobok má neobmedzenú životnosť.

V ponuke je aj balenie v kanistroch 5 a 10 litrov.